Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Asystent/Asystentka biura

Firma MAXITECH powstała w 2008 roku. Zakres działań obejmuje produkcję oraz wdrażanie kompleksowych zabezpieczeń przeciwpożarowych w branży budowlanej. Firma jest pionierem w zakresie wprowadzania nowoczesnych zabezpieczeń na rynku a swoje wieloletnie doświadczenie pozwala nam na stały wzrost liczby zadowolonych klientów.
W związku z dynamicznym rozwojem, prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko:
ASYSTENT/ASYSTENTKA BIURA
Miejsce pracy: Modlniczka koło Krakowa
Zakres zadań:
• Prowadzenie bieżących spraw związanych z obsługą kontraktów
• Wystawianie faktur sprzedaży i realizowanie rozliczeń finansowych
• Bieżąca współpraca z Działem techniczno - realizacyjnym
• Kontakt z dostawcami
• Przygotowywanie raportów, pism i sprawozdań
• Obsługa korespondencji i jej archiwizacja
• Wsparcie w zakresie przygotowywania ofert dla Klientów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej lub księgowej
• Mile widziane osoby o zainteresowaniach technicznych i chcące rozwijać się w tej branży
• Dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel, Word
• Dobra znajomość programu AutoCAD
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
• Odpowiedzialność i rzetelność
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność ustalania priorytetów
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Ciekawą pracę w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
• Realną możliwość rozwoju w ramach szybko rozwijającej się organizacji
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
• Profesjonalne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: biuro@maxitech-krakow.pl

2017-09-11