Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Monter konstrukcji dachowych

Firma MAXITECH z siedzibą w Modlniczce pilnie poszukuje osób na stanowisko Monter konstrukcji dachowych. Firma świadczy usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej czynnej i biernej oraz systemów alarmowych.
Zadania:
Do głównych obowiązków pracownika należeć będzie montaż konstrukcji dachowych takich jak pasma świetlne, świetliki dachowe, klapy dymowe oraz montaż systemów sterowania oddymianiem. Mile widziana podstawowa znajomość elektryki.
Działamy głównie na obszarze Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Wyjazdy na montaże, serwisy i powrót w tym samym dniu.
Wymagania:
- zdolność do pracy na wysokości
- prawo jazdy kat. B
- sprawność w posługiwaniu się elektronarzędziami
Oferujemy:
- zatrudnienie na postawie umowy o pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w przyjaznej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@maxitech-krakow.pl lub kontakt pod nr tel.: 507-930-333, 507-599-870.

2017-08-10