Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Pomocnik Doradcy Klienta

POZNAJ NAS I ZACZNIJ SWOJĄ KARIERĘ W EURO!
Jesteśmy LIDEREM na rynku polskim w branży RTV AGD.
Posiadamy sieć specjalistycznych sklepów, najwyższej jakości asortyment oraz wyróżniające się standardy obsługi klienta.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
POMOCNIKA DORADCY KLIENTA
Miejsce pracy: MODLNICZKA

Twoje zadania:
• bieżące wsparcie Doradców Klienta w realizacji codziennych zadań,
• uzupełnianie i porządkowanie ekspozycji sklepowej,
• kontrolowanie opisów cenowych towarów ekspozycyjnych,
• wykonywanie zleconych zadań zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oczekujemy:
• dyspozycyjności – praca również w niektóre weekendy,
• komunikatywności,
• entuzjazmu i zaangażowania,
• umiejętności obsługi komputera,
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku Sprzedawcy lub znajomość branży RTV/AGD/IT.

Oferujemy:
• współpracę na podstawie umowy – zlecenia,
• zdobycie doświadczenia w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej,
• przeszkolenie do pracy w roli pomocnika Doradcy Klienta.

NIE CZEKAJ, WYŚLIJ SWOJE CV na adres: Dorota.Bielak@euro.com.pl !!!

2017-11-20