Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Bonito.pl to największa polska księgarnia internetowa. Każdego dnia zespół 200 osób pracuje nad tym, aby każde z ponad 150 tysięcy zamówień składanych miesięcznie zostało zrealizowane z najwyższą jakością. Ekspresową wysyłkę i szeroką ofertę gwarantuje nam nasz magazyn o powierzchni prawie 4100 m², znajdujący się w jednym z najnowocześniejszych parków logistycznych w Europie – Goodman Kraków Airport Logistics Centre. Może on pomieścić aż 1 000 000 egzemplarzy książek. Przechowujemy w nim 70 000 tytułów, które jesteśmy w stanie wysłać nawet w ciągu 15 minut od złożenia zamówienia.
Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych osób na stanowisko:

Pracownik Magazynu
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:
• sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
• przyjęcie towaru z systemie
• rozłożenie towaru na regałach zgodnie z przyporządkowaniem
• kompletowanie zamówień
• dbanie o odpowiednie ułożenie towaru
• przygotowanie zamówień do pakowania
• pakowanie towaru
• sortowanie przesyłek
• wydawanie spakowanych przesyłek firmom kurierskim

Wymagania:
• pełnej dyspozycyjności w dni robocze od poniedziałku do piątku
• pracowitości, sumienności
• kreatywności, samodzielności
• zaangażowania w wykonywaną pracę
• umiejętności komunikacyjnych i współpracy w zespole
• zdolności szybkiego uczenia się

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy
• pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
• umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
• pakiet Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@bonito.pl

Praca w siedzibie firmy:
Goodman Kraków Airport Logistics Centre
ul. Komandosów 1/3
32-085 Modlniczka

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bonito.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

2017-09-07