IX Konkurs Fotograficzny już za nami

Zakończył się "IX Konkurs Fotograficzny Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie" zorganizowany przez Urząd Gminy Wielka Wieś.
Celem konkursu jest promowanie walorów przyrodniczych i kulturowych Gminy Wielka Wieś. Składane przez uczestników fotografie przedstawiały krajobrazy, faunę, florę, pomniki przyrody zlokalizowane na terenie Gminy oraz „życie codzienne” mieszkańców Gminy.
W ogłoszonym w regulaminie terminie składania prac konkursowych zostały złożone prace wykonane przez 16 osób. Komisja przeprowadziła ocenę formalną i merytoryczną 69 prac konkursowych.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać:

Kategoria I - przyroda i zabytk

I nagroda – Krzysztof Michaluk za pracę „Leśna cisza” oraz „Ciała niebieskie”

II nagroda – Dominika Sidor za pracę „Zimowy zachód słońca”

III nagroda – Dominika Dudziak za pracę „Gdzieś we mgle”

III nagroda – Alicja Kołodziejczyk za pracę „Zanikające wiejskie klimaty

oraz wyróżnienia:

Wyróżnienie i Nagroda Internautów – Kamila Kollbek za pracę „Dom”

Wyróżnienie – Alicja Kołodziejczyk za pracę „Niespodziewany gość”

Kategoria II – z życia mieszkańców

I nagroda – Anna Biedak za pracę „Chatka w Giebułtowie”

II nagroda – Helena Michaluk za pracę „Zniknięcie”

III nagroda – Krzysztof Michaluk za pracę „Latajło”

III nagrodą – Kamila Kollbek za pracę „Rodzina”

oraz wyróżnienia:

Wyróżnienie – Helena Michaluk za pracę „Wyjście”

Wyróżnienie – Ewa Krzeczowska za pracę „Seria ogień i woda”

Wyróżnienie – Katarzyna Regulska za pracę „W drogę przez wieś”

Przez ponad tydzień trwało głosowanie Internautów na ulubione zdjęcie. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem. Wszystkie prace otrzymały głosy poparcia. Wyróżnienie od Internautów przypadło Pani Kamili Kollbek za pracę " Dom „, na którą zagłosowało ponad 460 osób.

Wszystkim laureatom gratulujemy, zaś Internautom dziękujemy  za duże zaangażowanie.

W przyszłym roku planowane jest kontynuowanie konkursu, o nieco zmienionej tematyce. Prosimy nadal z taką pasją uwieczniać Gminę Wielka Wieś. Formuła konkursu zostanie ustalona w momencie jego ogłoszenia.

2017-12-15