LOWE - Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji edukacyjnej osób dorosłych

Szanowni Państwo
Nasza gmina uzyskała możliwość realizacji projektu, którego głównym celem jest rozwój możliwości naszej oferty w zakresie edukacji osób dorosłych. Działania projektu skierowane będą do mieszkańców Gminy Wielka Wieś. Podstawą do planowania działań edukacyjnych, które będą prowadzone w ramach projektu jest diagnoza potencjału i potrzeb edukacyjnych osób dorosłych w naszym środowisku.
W związku z tym prosimy Pana/Panią o udzielenie odpowiedzi na przedstawione niżej pytania ankiety. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a uzyskane dzięki niej informacje wykorzystane zostaną do planowania oferty edukacyjnej, z której będzie Pani/Pan mogła/mógł skorzystać w toku realizacji projektu. Ośrodek LOWE będzie mieścił się przy Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele.
Zapraszamy do współpracy!
Link do elektronicznej wersji ankiety:
Wypełnienie ankiety nie powinno zająć Państwu więcej niż 10 minut. Dziękujemy za czas poświęcony na udzielenie odpowiedzi. Ankieta będzie aktywna na stronie do 10 września 2017 r.

2017-09-04