Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP

Przy mało sprzyjającej pogodzie na boisku sportowym w Nawojowej Górze w dniu 2 września 2017 roku przeprowadzono Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu CTIF. Zawody przeprowadzono w konkurencjach: ćwiczenie bojowe CTIF oraz sztafeta pożarnicza CTIF. Komisję sędziowską stanowili funkcjonariusze Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, a Sędzią Głównym zawodów był mł. bryg. Arkadiusz Kielin. Naszą gminę reprezentowała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Bębło - dziewczęta. Druhny w klasyfikacji generalnej uplasowały się na VI miejscu. W grupie dziewczęcej najlepsza okazała się być MDP Kobylany, w kategorii chłopięcej podium należał do MDP Łuczyce. Serdecznie gratulujemy zwycięskim drużynom.

OSP Bębło

2017-09-06