Praca Urzędu w trybie wewnętrznym/zdalnym, bez obsługi mieszkańców

Edit 6.04.2021: Obsługa dziennika podawczego została przywrócona.

W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii Covid19 na terenie gminy oraz absencją pracowników Urzędu spowodowaną przebywaniem na domowej izolacji lub kwarantannie, informujemy iż od środy tj. 31 marca do 2 kwietnia włącznie, Urząd Gminy będzie pracował wyłącznie w trybie wewnętrznym/zdalnym, bez obsługi mieszkańców.

Prosimy o wyrozumiałość i załatwianie w tym czasie spraw drogą telefoniczną 12 419 17 01 , email: ug@wielka-wies.pl oraz Epuap.

Prosimy obserwować naszą stronę internetową www.wielka-wies.pl gdzie będziemy na bieżąco informować o trybie pracy Urzędu i możliwości przywrócenia dotychczasowej obsługi mieszkańców.

Sprawy pilne do Urzędu Stanu Cywilnego dotyczące rejestracji zgonu możliwe są do załatwienia po wcześniejszym umówieniu telefonicznym tel. 12 419 17 01 wew. *702

Za utrudnienia przepraszamy.

2021-03-29