Spotkanie o projektach grantowych

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa zaprasza przedstawicieli lokalnych organizacji: (działających na terenie gmin: Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów- Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś lub Zielonki) stowarzyszeń, fundacji, parafii i innych organizacji prospołecznych na spotkanie informacyjno-szkoleniowo-promocyjne dot. projektów grantowych, które odbędzie się dnia 24 maja (czwartek) 2018r. od godz. 10.00-12.00 w sali obrad Urzędu Gminy Michałowice (Pl. Józefa Piłsudskiego 1, 32-091 Michałowice). Tematyka najbliższych planowanych naborów na projekty grantowe to Edukacja i Ekologia.
Beneficjentami projektów grantowych mogą być: osoby fizyczne, organizacje społeczne, jednostki sektora finansów publicznych, osoby prawne, podmioty ekonomii społecznej, kościoły i związki wyznaniowe.
Zapraszamy, wstęp wolny!
Biuro LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa, ul. Jana Długosza 36, 32-091 Raciborowice, tel. 12 346 43 12; 664 067 821; e-mail: info@koronakrakowa.pl

2018-05-18