Szkolenie wyjazdowe

Babcia, mama, córka, siostra, przyjaciółka, ukochana... Każda kobieta jest zmienna i inna.

Nikt nie zrozumie Ciebie lepiej niż druga kobieta dlatego Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Gminie Wielka Wieś zorganizował szkolenie wyjazdowe dla naszych wspaniałych pań z okazji ich święta.

Podczas wyjazdu w bajkowym krajobrazie gór panie miały okazję skorzystać z porad dietetyka, wysłuchać wykładu na temat prawidłowego odżywiania, które jest kluczem do dobrego samopoczucia. Wizażystka odkryła przed nami tajniki pielęgnacji skóry, pokazała triki makijażowe, i wykonała wspaniałą metamorfozę na jednej z uczestniczek. Nie zabrakło również zdrowego ruchu. Panie miały okazję zatańczyć Zumbę  - niech żyje taniec, luz i spalanie kalorii. Aqua aerobik pod Tatrami i Nordic walking w terenie to kolejne formy spędzania zdrowo czasu, które mamy nadzieję że panie będą preferowały nie tylko podczas wyjazdu. Uczestniczki miały również okazję uczestniczyć w warsztatach dotyczących twórczego myślenia, powstały wspaniałe mapy marzeń oraz bawić się w kręgu wychodząc poza ramy tradycyjnego myślenia. Nie zabrakło również spaceru Krupówkami oraz podziwiania panoramy Tatr z Gubałówki – zamówiona pogoda sprzyjała nam podczas całego wyjazdu.

Zapraszamy mieszkańców do korzystania z oferty Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Gminie Wielka Wieś zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej w Białym Kościele.

2018-03-12