Umowa o współpracy partnerskiej

Dziś odwiedziła nas delegacja z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Giebułtowa na czele z dyrektorem Pawłem Sikorą, dołączyli do niego również nauczyciel Dudek i przedstawicielka samorządu uczniowskiego Anna Szlachta z II klasy.
Na ubiegłotygodniowej sesji Radni wyrazili zgodę a dziś Wójt Tadeusz Wójtowicz ostatecznie przypieczętował naszą współpracę ze szkołą. Należy dodać, że ZSP Giebułtów to szkoła średnia, dla której organem prowadzącym jest Powiat Krakowski.
Chcemy wesprzeć szkołę w jej działaniach edukacyjno-promocyjnych, chcemy również wspólnie realizować nowe inicjatywy. To jedyna szkoła średnia na terenie naszej Gminy więc warto ją wspierać aby jeszcze lepiej się rozwijała - dodaje Wójt.

2018-03-08