Uwaga Seniorzy, Wrocław nadchodzi!!!

Uprzejmie informujemy, iż w związku z bardzo dużym zainteresowaniem i licznymi Państwa telefonami, zaplanowaliśmy dla naszych Seniorów dwudniową wycieczkę do Wrocławia.
Wyjazd odbędzie się w dniu 27-28 września br. Przewidywany koszt 200 zł od osoby (czyli: obiad dwudaniowy i kolacja, nocleg wraz ze śniadaniem, bilety wstępu na Panoramę Racławicką i do ZOO). Obiad w dniu wyjazdu we własnym zakresie (po zwiedzaniu miasta – w czasie wolnym).
Ze środków gminy pokrywamy koszty transportu, ubezpieczenia oraz przewodnika po mieście.
Przewidywany plan: wyjazd w godzinach porannych (ok. 7.00, postój po drodze na kawę i śniadanie /we własnym zakresie/, przyjazd do Wrocławia i zwiedzanie Panoramy Racławickiej, ok. 13 – 14 obiad i zakwaterowanie w hotelu /pokoje wyłącznie dwuosobowe/, zwiedzanie ZOO, powrót i kolacja w hotelu). Dzień drugi: śniadanie i wykwaterowanie, zwiedzanie miasta wraz z przewodnikiem, czas wolny na obiad, ok. 17.00 wyjazd z Wrocławia.
Zgłoszenia i zapisy przyjmowane są osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, Szyce, Plac Wspólnoty 2 do dn. 15 września lub do wyczerpania się miejsc. GOPS zastrzega sobie możliwość wprowadzenia drobnych zmian w programie.
Zapraszamy!!!

fot. http://visitwroclaw.eu