Wymienimy więcej piecy!

Dzisiaj Wójt Gminy podpisał aneks do umowy na realizację projektu „Realizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej na terenie Gminy Wielka Wieś” zwiększający ilość wymienionych pieców węglowych z 50 do 240 sztuk. Całość projektu zwiększyła się z 700 tyś zł. do przeszło 3,5 mln zł. w tym dofinansowanie z 600 tys. zł. do przeszło 2,8 mln zł.

W zeszłym roku w ramach tego projektu wymieniliśmy 40 pieców na gaz lub biomasę (dodatkowo 44 piece w ramach projektu współfinasowanego przez WOFOŚiGW w Krakowie). W tym i przyszłym roku planujemy kolejne wymiany. Więcej o projekcie: www.wielka-wies.pl/piece

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

2018-02-01