X Konkurs Fotograficzny już za nami

Zakończył się "X Konkurs Fotograficzny Piękno Gminy Wielka Wieś w obiektywie" zorganizowany przez Urząd Gminy Wielka Wieś.
Celem konkursu jest promowanie walorów przyrodniczych i kulturowych Gminy Wielka Wieś. Składane przez uczestników fotografie przedstawiały krajobrazy, faunę, florę, pomniki przyrody zlokalizowane na terenie Gminy oraz „życie codzienne” mieszkańców Gminy.
W ogłoszonym w regulaminie terminie składania prac konkursowych zostały złożone prace wykonane przez 10 osób. Komisja przeprowadziła ocenę formalną i merytoryczną 52 prac konkursowych.
Komisja konkursowa postanowiła przyznać:
Kategoria I - przyroda i zabytki:
I nagroda – Dominika Dudziak za pracę „Jesienne zbiory”
II nagroda – Piotr Lis za pracę „Wierny pies”
III nagroda – Krzysztof Michaluk za pracę „Instynkt”
III nagroda – Anna Synowska za pracę „A kuku …”

oraz wyróżnienia:
Wyróżnienie – Krzysztof Michaluk za zdjęcia: „Wyjście ewakuacyjne”, oraz „Niespotykanie spokojny człowiek”
 Wyróżnienie – Mariola Pogan za pracę „Wybawca”
Wyróżnienie – Dominika Dudziak za pracę „Letni zachód słońca”

Kategoria II – z życia mieszkańców
I nagroda – Julia Staszczak za serię zdjęć portretowych
III nagroda – Krzysztof Michaluk za pracę „Hydrozagadka”

Przez ponad tydzień trwało głosowanie Internautów na ulubione zdjęcie. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem. Wszystkie prace otrzymały głosy poparcia. Wyróżnienie od Internautów przypadło Pana Wiktora Żurka za pracę "Wyścig traktorów” na którą zagłosowało ponad 145 osób.

Wszystkim laureatom gratulujemy, zaś Internautom dziękujemy  za duże zaangażowanie.
W przyszłym roku planowane jest kontynuowanie konkursu, o nieco zmienionej formule. Prosimy nadal z taką pasją uwieczniać Gminę Wielka Wieś. Formuła konkursu zostanie ustalona w momencie jego ogłoszenia.

2018-10-11