XIV Mistrzostwa Gminy w Kluszkowcach już za nami

Chińskie przysłowie mówi: "Nie możesz cofnąć dnia, ale możesz go nie stracić". Chyba nikt z prawie 120 zawodników i sekundujących im rodzin nie uzna tego dnia za stracony. Bo właściwie wszystkie życzenia spełnione: sportowa rywalizacja, prześliczna, słoneczna pogoda i "pełny brzuch",  bo pieczona kiełbaska na stoku smakuje na pewno inaczej.
Trudno już właściwie powtarzać, że co roku mieszkańcy gminy Wielka Wieś spotykają się w górskiej miejscowości, Kluszkowce, by sprawdzić swoje umiejętności w narciarstwie alpejskim, ale też miło spędzić czas w towarzystwie rodziny i znajomych.

Jak co roku trasę przejazdu slalomu giganta ustawił Pan Piotr Nowacki, delegat techniczny Polskiego Związku Narciarskiego, który również wręczał medale i puchary dla zwycięzców wraz radnym gminy Wielka Wieś, Panem Robertem Łosiem. Pan radny w imieniu wójta gminy serdecznie podziękował i pogratulował wszystkim uczestnikom zawodów.
Szczegółowe wyniki i zwycięzców w poszczególnych kategoriach znajdą Państwo w załączniku.
wyniki_Wielka_Wies(2).pdf

Dziękujemy za udział w zawodach i do zobaczenia w przyszłym roku!!!

tekst: Lesław Przewoźniak

2019-02-11