Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Referat Finansów i Budżetu

Przyjmowanie stron:
Poniedziałek: 7.30-17.30
Wtorek - Piątek: 7.30-15.30
pok. 107, 113, 114, 116, 117
tel. 12 419 17 02 wew. 107, 113, 114, 116, 117, 163, 164, 166, 167


Kierownik - Skarbnik Gminy
Grażyna Syguła
skarbnik@wielka-wies.pl


Inspektor ds. płac:
Bogumiła Janecka
b.janecka@wielka-wies.pl


Referent ds. płac:
Monika Śmietana
m.smietana@wielka-wies.pl


Inspektor ds. księgowości budżetowej:
Dorota Mikołajek
d.mikolajek@wielka-wies.pl


Inspektor ds. księgowości budżetowej:
Izabela Wierzbicka
i.wierzbicka@wielka-wies.pl


Inspektor ds. księgowości budżetowej:
Barbara Kapusta
b.kapusta@wielka-wies.pl


Inspektor ds. księgowości budżetowej:
Monika Kowalczyk
m.kowalczyk@wielka-wies.pl


Referent ds. księgowości budżetowej:

/zastępstwo/
Joanna Galon
j.galon@wielka-wies.pl

Referent ds. księgowości budżetowej:

/zastępstwo/

Katarzyna Grzybek

k.grzybek@wielka-wies.pl


Referent ds. księgowości budżetowej

Justyna Baś

j.bas@wielka-wies.pl

Podinspektor ds. księgowości budżetowej:
Justyna Kołodziejczyk
j.kolodziejczyk@wielka-wies.pl

2014-04-12