Spotkanie w ramach Wielkowiejskiego Forum Kobiet

Za nami I Wielkowiejskie Forum Kobiet.

To była niezwykła przyjemności gościć blisko 200 niesamowitych kobiet, dziewczyn, mam, sióstr, babć, koleżanek, ale też nieznajomych.

Spotkały się kobiety w różnym wieku, z różnym doświadczeniem życiowym i zawodowym oraz różnymi ciekawymi pasjami.
Ta różnorodność była przepiękna.

Na pewno wszystkie Panie połączyła chęć do rozmowy, spotkania, poznawania, współtworzenia i to w tym wydarzeniu było największym sukcesem.

Były rozmowy o rolach kobiet, wielozadaniowości ale również rozmowa o wrażliwości, pasjach, zdrowiu, ekologi, urodzie, stylizacji. Ekspertki prowadziły konsultacje i warsztaty z zakresu fotografii, makijażu, doboru kosmetyków, stylizacji, relaksacyjnych metod oddechowych, ale też zabiegi związane ze skórą, modelowaniem figury. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konsultacje dotyczące pielęgnacji roślin, poradnictwo prawne i spotkanie z psychologiem czy Centrum Praw Kobiet. Było różnorodnie, ciekawie a wszystko o Kobietach i dla Kobiet.

Bardzo dziękujemy organizatorkom, partnerom i sponsorom wydarzenia a także wszystkim osobom dzięki, którym odbyło się Forum.

Szczególnie mocno dziękujemy naszym wystawczyniom, penalistkom, ekspertkom oraz wszystkim cudownym kobietom, które postanowiły spędzić piątkowe popołudnie i wieczór z nami w Dwór w Tomaszowicach . Dziękujemy również panom, którzy gościli na naszym wydarzeniu.

Wieczór uświetnił występ wspaniałego artysty Piotra Kumona.

udostępnij:

Data publikacji strony internetowej:

Kategoria: Wydarzenia