Targi edukacji i czasu wolnego już za nami

Targi edukacji i czasu wolnego zostały zorganizowane na wniosek i we współpracy z naszą młodzieżą z Młodzieżową Radą Gminy Wielka Wieś.

Podczas spotkania było można zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych z Krakowa i okolic m.in. kierunki hotelarskie, gastronomiczne, służby mundurowe, poligraficzne, geodezyjne, obsługi portów i terminali, ekonomiczne.

Były też ciekawe propozycje i prezentacje zajęć pozalekcyjnych m.in. sportowe, językowe, taneczne i inne.

Dużo rozmawialiśmy o sprawach młodych, planach na przyszłość oraz działalności MRG, pomysłach na projekty integrujące dzieci i młodzież.

Nie zabrakło oczywiście naszych cudownych wystawców targowych (Wielkowiejski Targ) z szerokim asortymentem: warzyw, owoców, przetworów, kwiatów, roślin, nowalijek, miodów i produktów pszczelich, wędlin, pieczywa, garmażerki, serów, ciast, kawy, win oraz biżuterii, ceramiki i innych ozdób do domu.

Bardzo dziękujemy naszym niezawodnym Wystawcom, szkołom oraz klubom i organizacją prezentującym ofertę edukacyjną i czasu wolnego, gościom paneli dyskusyjnych, Młodzieżowej Radzie Gminy, wszystkim osobom, instytucjom zaangażowanym w organizację tego dnia. Bardzo dziękujemy również wszystkim młodym artystom. Bardzo cieszymy się, że spędziliście tan czas z nami, dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasz targ.   

 

udostępnij:

Data publikacji strony internetowej:

Kategoria: Wydarzenia