Wielkowiejski Targ - dbam o zdrowie

2 września br., od godziny 9.00 do 13.00 zapraszamy Państwa na kolejny w tym sezonie Wielkowiejski Targ w Szycach w gminie Wielka Wieś.

Lato jest doskonałą porą, by zadbać o zdrowie. Pogoda wtedy jest bardziej sprzyjająca spacerom, jeździe na rowerze czy wycieczkom.

Słyszymy często zalecenia od specjalistów, fizjoterapeutów czy lekarzy, by zażywać więcej ruchu. Lato również, jest czasem dojrzewania wielu owoców i warzyw, które wspierają nasz organizm, dodając nam witalności i radości z życia.

My wiemy, jak i gdzie zrealizujecie Państwo, te wskazania specjalistów! Wystarczy, że odwiedzicie naszą gminę Wielka Wieś. Wybierając się na spacer po pięknych krajobrazowych szlakach turystycznych naszego regionu, a dodatkowo skorzystacie z oferty Wielkowiejskiego targu, gdzie kupicie moc produktów, o najwyższej jakości, które pochodzą z lokalnych upraw. Polska smakuje wyśmienicie!

Dodatkowo będziecie mogli skorzystać podczas targu z porad osób zajmujących się propagowaniem zdrowego trybu życia. Wypróbujecie jazdę na różnych rodzajach rowerów…, czy dokonacie drobnych napraw, tych, których dziś używacie. Zapewniamy również ofertę wspaniałych wyrobów rękodzielniczych: Ceramik, wyrobów z tkanin, drewna czy modowej biżuterii i wielu innych.

Robiąc zakupy na naszym Wielkowiejskim Targu ratujecie Świat! Ponieważ w ten sposób wspieracie krótkie łańcuchy dostaw żywności i przez to redukujecie katastrofalny dla naszego środowiska ślad węglowy.

Targ 2 Września
udostępnij:

Data publikacji strony internetowej:

Kategoria: Wydarzenia