Wydarzenia w dniach 29 września - 1 października

Drodzy mieszkańcy! W najbliższy weekend czeka na Was sporo ciekawych wydarzeń: 29 września - Święto Dyni i Ziemniaka w Będkowicach, 30 września - WielkoWiejski Targ pod hasłem „Że nic nad zdrowie Ani lepszego, Ani droższego” oraz poświęcenie fabrycznie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego Straży Pożarnej w Białym Kościele, 1 października - Przegląd Piosenki Religijnej w Będkowicach.

W najbliższą sobotę, 30 września br., w godz. 9.00 do 13.00 zapraszamy serdecznie do Szyc. Gmina Wielka Wieś i Wielkowiejski Targ przygotowali dla Was moc atrakcji! Oprócz klasycznej oferty sprzedażowej, zdrowych i smacznych regionalnych produktów oraz pięknych wyrobów rękodzielniczych, przygotowaliśmy dla Was ofertę medyczną. Będą badania profilaktyczne, szczepienia przeciw grypie i HPV oraz cenne informacje i rozmowy z ekspertami na tematy zdrowia.
Podczas Targu będziecie mogli dokonać podstawowych badań:

• skorzystacie ze Spirometru, by wykryć i ocenić stopień zaburzeń wentylacji.
• sprawdzić, czy nie ma w naszym organizmie problemów z miażdżycą i ogólnie zaburzeń kardiologicznych.
• ocenić stan płuc i oskrzeli. Przebadać krew i zobaczyć, czy nie brakuje potrzebnych, by doskonale funkcjonować i dobrze się czuć witamin i pierwiastków.
• będzie też dostępny analizator składu ciała.
• bardzo polecamy, by skorzystać z propozycji zaszczepienia się przeciw grypie lub wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV).
• dodatkowo skorzystacie z porad fizjoterapeutów.

Wypróbujecie też nowe modele rowerów, bo przecież ruch to zdrowie.

Na niektóre z badań wymagane będą zapisy i wcześniejsze uzgodnienia lekarskie, więc zapraszamy, by śledzić stronę naszego Wielkowiejskiego Targu.

Baner informujący o WielkoWiejskim Targu

Informacja o badaniach na WielkoWiejskim Targu

Plakat informujący o święcie dyni i ziemniaka w Będkowicach

Plakat dotyczący poświęcenia nowgo samochodu straży pożarnej

Plakat informujący o Przeglądzie Piosenki Religijnej w Będkowicach

udostępnij:

Data publikacji strony internetowej: