Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

XII Rodzinna Rowerowa Familiada

KKS Jura Moto Sport i Stowarzyszenie „Homini et Terrae” z organizują w dniu 8 maja (sobota) 2021r. XII Rodzinną Rowerową Familiadę. Start do imprezy nastąpi o godzinie 11.00 przy schronisku „Brandysówka” w Dolinie Będkowskiej”. Rodzinna Rowerowa Familiada jest imprezą rekreacyjno-sportową o charakterze rodzinnego rajdu rowerowego. Nie obowiązują na niej limity czasowe pokonania trasy jak i limity wiekowe uczestników. Do udziału w niej zapraszamy całe rodziny. Tempo poruszania się po trasie będzie uzależnione od możliwości uczestników. Trasa Familiady wynosi około 15 kilometrów i prowadzi drogami asfaltowymi i duktami leśnymi ze schroniska „Brandysówka”, poprzez Dolinę Będkowską do Łaz, urokliwą pętlą z metą w schronisku. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymują numery startowe, dyplomy oraz okolicznościowe gadżety, na mecie będzie czekał na nich poczęstunek, wezmą także udział w fieście sportowo-ekologicznej z nagrodami. Najmłodszy i najstarszy zawodnik, a także najliczniej reprezentowana rodzina i najliczniej reprezentowana szkoła otrzymują nagrody specjalne.
Opłaty startowe wynoszą: 5,00 zł od osoby, lub 10,00 zł od rodziny bez względu na liczbę osób, przy czym mieszkańcy gmin Jerzmanowice-Przeginia i Wielka Wieś są zwolnieni z wpisowego.
Zapisy: biuro KKS Jura Moto Sport, 32-080 Zabierzów, ul. Kolejowa 38, pon - pt w godz. 8,00 – 15,00, tel. 12/283-96-72, e-mail: biuro@juramotosport.pl, www.imprezyjurajskie.pl a także na miejscu w dniu imprezy. Zapraszamy.

Tagi dla strony:

2021-04-27