XX Dni Gminy Wielka Wieś plenery

Za nami jubileuszowe 20 Dni Gminy Wielka Wieś. Piękna pogoda przyciągnęła liczne grono mieszkańców i gości, za co serdecznie dziękujemy.

Dla najmłodszych przygotowano zabawy, konkursy, animacje i dmuchańce. Młodzieżowa Rada Gminy Wielka Wieś zaprosiła do wspólnej zabawy z kolorami. Wielkowiejski Targ oferował różnorodne stoiska, fotobudkę oraz kreatywne konkursy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Stoisko charytatywne Fundacji MÓJ SEN serwowało pyszne ciasta i inne smakołyki, za wszystkie datki serdecznie dziękujemy.

Na scenie wystąpiła Gminna Orkiestra Dęta oraz artyści z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi (GOKIS), prezentując klimatyczny koncert. Gwiazdą wieczoru był zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz, który porwał publiczność do wspólnego śpiewania i zabawy. Wieczór zakończyła zabawa taneczna, która wciągnęła zarówno młodzież, jak i starsze osoby.

Drugi dzień 20 Dni Gminy Wielka Wieś, mimo kapryśnej pogody, również okazał się sukcesem. Publiczność dopisała i wszyscy bawili się wyśmienicie. Koncert zespołu Piękni i Młodzi zgromadził dużą publiczność, która pozostała na zabawę taneczną. Dziękujemy za liczne odwiedziny i wspólną zabawę.

Szczególne podziękowania kierujemy do organizatorów - pracowników Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi (GOKIS) za perfekcyjne przygotowanie i przeprowadzenie wydarzenia. Referat Promocji Urzędu Gminy przygotował fotobudkę, konkursy oraz ciekawe gadżety promujące gminę. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za odwiedziny i wesołe zdjęcia.

Dziękujemy wystawcom Wielkowiejskiego Targu oraz koordynatorowi Targu za udział. 20 Dni Gminy Wielka Wieś odbyły się na boisku Orzeł Bębło, dziękujemy za gościnę. Szczególnie mocno dziękujemy naszym jednostkom OSP za wsparcie i zabezpieczenie wydarzenia.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych w organizację tego wydarzenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznego podsumowania wydarzenia.

Aby wyświetlić tę zawartość, zaakceptuj marketingowe pliki cookie.
udostępnij:

Data publikacji strony internetowej:

Kategoria: Wydarzenia