Zmiana organizacji ruchu w Giebułtowie

Urząd Gminy Wielka Wieś informuje, iż w związku z planowanymi pracami w ramach remontu drogi ul. Św. Idziego w Giebułtowie, w dniach od 6 do 11 maja 2024 r., tj. od poniedziałku do soboty, wprowadzona zostanie tymczasowa zmiana organizacji ruchu.

Prace remontowe będą wiązać się z brakiem możliwości przejazdu w godz. 10.00 - 22.00.

W związku z tym, zmianie ulegnie również trasa linii autobusowej nr 220 oraz trasa „CITY BUSa”. W godzinach zamknięcia drogi, tj. od 10.00-22.00, autobus oraz bus będzie miał skróconą trasę. Końcowym przystankiem w Gminie, na którym będzie się zatrzymywał autobus to przystanek „Giebułtów Św. Idziego” z tymczasową lokalizacją na wysokości posesji nr 2 przy ul. Granicznej w Giebułtowie oraz dla CITY BUSa końcowy przystanek to „Szyce Urząd Gminy”.

Poniżej rozkłady jazdy linii autobusowej nr 220 i CITY BUSa na czas remontu oraz plan wyznaczonych objazdów.

Trasa Objazdów

Trasa objazdów

Rozkład Jazdy Na Czas Remontu 6 10.05.2024

Rozkład tymczasowy CityBus